Zpět na hlavní stránku Auto Kundrát
 

 

 

 Úvodní stránka

 

DIAGNOSTIKA

Máte problémy s motorem, řízením, brzdami, chlazením či startováním? Nebo se u Vašeho automobilu objevila jiná nespecifikovaná závada?

Náš autoservis vlastní dva různé přístroje na diagnostiku vozidla.Zařízení BOSCH s podporou pro benzínové a vznětové motory všech značek a diagnostika VAG-COM, která se specializuje na vozidla koncernu VW. ( Volkswagen, Škoda, Seat, Audi ). Diagnostické zařízení jsou několikrát ročně aktualizována!

 

 

 

 
 

 Autoservis

 
 

 Pneuservis

 

 Diagnostika

 
 

 Náhradní díly

 
 

 Fotogalerie

 
 

 Kontakty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 


 

Doporučujeme navštívit také:
Ochutnejte výrobky z Koozovčí vyhlídky, sýry a výrobky z mléka. V Rychnově nad kněžnou Vám automobil opraví autoservis Gregi z Kostelce nad Orlicí zajistí elektroservis Macháček a poštovní schránky Simon. Kadeřnické služby zajišťuje v Holicích u Pardubic Zuzana Novotná. Nahlédněte do nabídky levných last minute zájezdů do celého světa, třeba levnou dovolenou v Chorvatsku. Poštovní schránky s montáží na Slovensku zajistí firma Simon. Projektovou dokumentaci zvládne hravě konstrukční kancelář SN Design. Vyrábíme dopisní schránky nejen do paneláků, ale i domovní z nerezu. Na internetu je amatérská sbírka básniček a citátů do které můžete také přispět. Zadávejte inzerci zdarma a bez nutné registrace. Jednou z oblíbených destinací na dovolenou u moře je dovolená v Egyptě i v Tunisku. Vaše erotické příběhy a povídky nejen z ložnice pro inspiraci ostatním. Jaký je Váš oblíbený český a zahraniční internetový vyhledávač? Kam na dovolenou a moje dovolená je rozcestník pro všechny, kteří chtějí k moři. Vzpomenete si na první rande a na Vaši první lásku? Kdysi byl velmi oblíbený a úspěšný systém Symbian pro telefony Nokia. Ve východních Čechách je k dispozici levný pronájem domu. Znáte Tomyho a jeho videa Rychlý prachy s holkama z ulic? Občas je to ale spíše trapas, který zažil snad každý z nás.

 

Lukáš Simon, Josef Kundrát
sitemap